1700-77-00-71

בדיקת סטטוס ויזה – מה חשוב לדעת?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב vk

ויזות לארצות הברית

ויזה לארה"ב

מילוי טופס אונליין לקבלת ויזה לארצות הברית

למילוי טופס ע"י נציג או התייעצות השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

תוכלו גם להתקשר אלינו:

בדיקת סטטוס ויזה

כל עוד אתם מחזיקים בדרכון ישראלי, הרי שהכניסה שלכם אל ארצות הברית של אמריקה מותנית באשרת כניסה. את הויזה כאמור, עליכם להוציא טרם הנסיעה שלכם, כאשר ההמלצה היא לעשות זאת עם חברה מקצועית – שאוספת בעבורכם את כל האישורים הנדרשים, ממלאה עבורם את הטפסים ומתאמת לכם את הראיון בשגרירות.

 

התשובה על הגשת הויזה יכולה להיות שלילית או חיובית. בעת שהיא חיובית, במרבית המקרים הויזה ניתנת ל-10 שנים. מה קורה בעת שהתשובה המתקבלת היא שלילית? על מבקש הבקשה להגיש בקשה נוספת ולהגיע שוב לראיון בשגרירות. חשוב לציין כי לא ניתן לדעת מהי סיבת הסירוב, אך המון פעמים הסיבה די מפתיעה:

 

מילוי לא נכון של הפרטים לקבלת ויזה לארה"ב, או לחילופין סתירה בפרטים שממלאים. לכן, כדאי לחבור אל חברה מקצועית שלא רק תדאג למילוי הטפסים, אלא גם תבקר את הפרטים השונים – הכל במטרה להגיש טופס אמין המשקף את פרטיכם האמיתיים.

 

כבר בראיון האישי אתם מקבלים תשובה מהקונסול

לשמחתכם, לא תצטרכו להמתין ממושכות באשר לתשובה החיובית או השלילית. כבר במעמד הראיון בשגרירות האמריקאית, ימסור לכם הקונסול את התשובה. במידה ותקבלו תשובה שלילית, תצאו עם הדרכון מהשגרירות. כאמור, לא ניתן לערער על ההחלטה, לדרוש בהסברים או להתווכח עם הנציג. במקרים שכאלו, המאבטחים יאלצו לפנות אתכם מחלל הראיונות ולהוציא אתכם אל מחוץ לשגרירות.

 

במידה וקיבלתם את התשובה החיובית כי קיבלתם ויזה, תתבקשו להשאיר את הדרכון שלכם בשגירות. מה קורה משלב זה? הויזה היא בעצם מדבקה המודבקת על הדרכון שלכם  – בה מצוין מספר האשרה וגם התאריך שבה היא תהיה פגת תוקף. את הדרכון אתם תקבלו בדואר רשום עד פתח הבית.

 

"חיכיתי יותר מדי זמן, מה עם הויזה שלי?"

ישנם המון ישראלים שמגישים את הבקשה לויזה סמוך מאד לנסיעה שלהם לאמריקה, כך שהם רוצים לקבל אותה מהר ככל הניתן. השגרירות לא מתחייבת על זמן, אך לרוב מדובר על פרק זמן של שבוע. עם זאת, צריכים לקחת בחשבון את תקופות החגים שקוטעות את רצף העבודה, כמו גם את עונת הקיץ המאופיינת בהמון בקשות של ישראלים. אתם רוצים להזמין כרטיס לניו יורק אך תלויים בדרכון עם הויזה? בדיקת סטטוס ויזה זו התשובה בשבילכם!

 

בדיקת סטטוס הויזה – איך עושים את זה?

שימו לב כי בדיקת סטטוס ויזה אינה התשובה החיובית או השלילית לבקשה שלכם – אלא באשר לשליחתה אליכם. במילים אחרות? האם היא מוכנה או לא. ישנו עמוד ייעודי שבו ניתן לבדוק את הסטטוס שלכם, כאשר במידה והמספר אכן מופיע ברשומה – דעו כי הויזה מוכנה והיא תגיע אליכם בהקדם. שימו לב כי עליכם להקליד את מספר הבקשה שלכם.

 

בדיקת הסטטוס אל מול החברה המלווה אתכם

בדיקת סטטוס ויזה היא התהליך הסופי. עם זאת, ישנם אלו המעוניינים לבדוק את סטטוס הגשת בקשה שלהם – עוד טרם היא הוגשה. במקרה שכזה, תוכלו להתקשר ישירות עם החברה שמייצגת אתכם ומסייעת לכם בתהליך. כל עוד תשתפו פעולה, תמסרו את הפרטים בזמן ותשלמו את האגרה, אין כל סיבה לעיכוב הגשת הבקשה שלכם ותיאום ראיון בשגרירות. מספר טיפים אליכם:

  • יש למלא בטפסים אך ורק פרטים אמיתיים – מהשירות הצבאי שלכם ועד הסטטוס המשפחתי
  • הכינו לראיון את כל הטפסים הנדרשים: תלושי משכורת, חוזי שכירות, תעודת נישואין ועוד
  • הקונסול לא חבר שלכם, ועל כן יש לנהל איתו שיח ענייני ומכבד
  • הקונסול יודע לזהות שקרים ועיגולי פינות – השיבו אמת לכל שאלה שאתם נשאלים
  • הגיעו באטיטיוד מנומס, מכבד, סבלני ושקט

מילוי טופס אונליין לקבלת ויזה לארצות הברית

למילוי טופס ע"י נציג או התייעצות השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

שירותים נוספים

טיפים ומידע שימושי

תור חירום לויזה לארה"ב

מערכת קביעת התורים הרגילה של שגרירות ארה"ב מספקת אפשרות לקביעת תורים, כאשר התורים בדרך כלל הינם כשבועיים קדימה, ובתקופות של עומס- אף רחוק מכך ועל כן תור

כמה עולה ויזה לארצות הברית

הליך הוצאת ויזה לארה"ב הינו הליך בירוקרטי הכולל מספר שלבים, החל ממילוי טפסים דיגטאליים בשם: DS-160 דרך האתר הרשמי של השגרירות ועד להגעה לשגרירות ארצות

מי זכאי לויזה ארה"ב

כידוע, כל ישראלי המבקש לבקר בארה"ב, זקוק לויזה לארצות הברית. הויזה מהווה אישור כניסה לארה"ב, משמע – כל עוד יש ברשותך ויזה תקפה – תוכל

מאמרים

להוציא ויזה דחופה לארה"ב

הליך הוצאת ויזה לארה"ב כרוך במספר שלבים ובינהם ויזה לארה"ב טפסים כאשר השלב הארחון והמכריע הינו שלב הראיון. לשם הגעה לראיון יש לעבור את כל השלבים המקדימים

איך מוציאים ויזה לקנדה?

קהל הישראלים מודע מאד להליך הוצאת הויזה האמריקאית, אך בכל הקשור לקנדה? נדמה כי ישנו חוסר ודאות באשר למה צריך לעשות, ובעיקר מה לא לעשות.

איך להקדים תור לויזה לארה"ב

הקדמת תורים לויזה לארה"ב מתאימה במיוחד למתכננים לטוס בקרוב לארה"ב אך אין להם ויזה? אופס!!! מאות אנשים רוכשים כרטיסים ומבצעים הזמנות דרך סוכנויות הנסיעות, אולם

תשלום אגרת ויזה לארה"ב בדואר

אגרת ויזה לארה"ב הינו תשלום המועבר לשגרירות ארה"ב והוא נגבה על עצם הגשת הבקשה לויזה. כיום סכום האגרה הינו $160 לויזת תייר וזהו התשלום היחיד