1700-77-00-71

כמה עולה ויזה לארה"ב

ויזות לארצות הברית

ויזה לארה"ב

מילוי טופס אונליין לקבלת ויזה לארצות הברית

למילוי טופס ע"י נציג או התייעצות השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

תוכלו גם להתקשר אלינו:

אם אי פעם חשבתם על ביקור בארה"ב, סביר להניח כי נתקלתם במושג: "ויזה לארה"ב". כידוע, כל בעל דרכון ישראלי המעוניין להיכנס בגבולות המדינה הנחשקת צריך להצטייד באשרת כניסה, או בשמה הידוע: "ויזה לארצות הברית".

תהליך הוצאת ויזה לארצות הברית כולל מספר שלבים בירוקרטיים אשר בסיומם יגיע המועמד אל שגרירות ארצות הברית בתל אביב או בירושלים (מקום הראיון ייקבע בהתאם לאזור מגוריו של המועמד) לשם ראיון פרונטלי מול הקונסול האמריקאי. במהלך הראיון יישאל המועמד מספר שאלות והקונסול יחליט בו במקום באם לאשר את הבקשה לויזה או לדחותה.

כמה עולה ויזה לארה"ב

אז כמה עולה ויזה לארה"ב וכיצד מגישים בקשה?

אם כן, בשלב הראשון על המועמד לויזה למלא שאלון מקוון הקרוי בעגה המקצועית: DS-160. טופס זה נמצא באתר הרשמי של השגרירות.
השאלון מנוסח באנגלית וניתן למלאו אך באותה השפה. או לחלופין ניתן למלא טופס ויזה לארה"ב בעברית השאלון כולל מספר רב של שאלות אודות מצבו המשפחתי, אישי, כלכלי ועוד. מטרת השאלון הינה לספק לשגרירות מידע מקיף אודות המועמד אשר יסייע לו בהחלטה באם להיענות לבקשה לויזה או לאו. בשלב זה לא יידרש המועמד לבצע תשלום כלשהו והשאלון יישלח ישירות לשגרירות באופן מקוון.

לאחר מילוי שאלון ויזה לארה"ב יתבקש המועמד לתאם מועד לראיון. אולם, בטרם קביעת המועד לראיון יצטרך המועמד לשלם אגרת ויזה בסך $160 (נכון להיום) וזאת באם מדובר בויזת תייר. אם המדובר הוא בויזת סטודנט או חילופי מבקרים יתווסף לסכום זה תשלום אגרה נוסף בשם: SEVIS העומדת כיום על סך $200. את תשלום האגרה ניתן לשלם באמצעות כרטיס אשראי מסוג ויזה או מאסטכארד דרך אתר השגרירות או באמצעות הדפסת שובר לתשלום באחד מסניפי דואר ישראל.

לאחר ביצוע התשלום ייפתח חלון ובו לוח שנה ומועדים פנויים לראיון בשגרירות באופן בו יוכל המועמד לבחור את היום והשעה המתאימים לו. לאחרונה החליטה השגרירות האמריקאית להקל על המועמדים לויזה והחל מתאריך ה- 12 בדצמבר 2011 בוטלו לחלוטין תעריפי קביעת התור לראיון בסך $22 וכן התשלום עבור שירות שליחת הדרכונים אשר עמד על סכום של 40 ש"ח.

השלב האחרון כאמור הינו שלב הראיון בשגרירות. על המועמד להגיע כשעה לפני המועד אשר נקבע לו ולהצטייד בכל האישורים והמסמכים אשר יאמתו את המידע אותו מסר בשאלון DS-160 לצורך קבלת ויזה לארה"ב וכן כל אסמכתא אשר תחזק את זיקתו לארץ וכי אין בכוונתו להשתקע בארה"ב, לעבוד בה באופן לא חוקי או להגר אליה.

אם כן, ברוב המקרים, התשובה לשאלה כמה עולה ויזה לארה"ב תהיה $160 היות ורוב הבקשות לויזה הינן בקשות לויזות תייר או עסקים(B1/B2). אולם, אם המדובר הוא בויזת סטודנט או חילופי מבקרים יתווסף לסכום זה תשלום אגרת SEVIS.

הצוות המקצועי של "קליק ויזה" ישמח לעמוד לרשותכם ולסייע לכם בכל הליך הגשת הבקשה לויזה, להעניק לכם הדרכה ותמיכה לקראת הראיון והכל במטרה להגדיל את סיכוייכם לקבל ויזה.

מילוי טופס אונליין לקבלת ויזה לארצות הברית

למילוי טופס ע"י נציג או התייעצות השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

שירותים נוספים

טיפים ומידע שימושי

מידע על שגרירות ארה"ב

שגרירות ארה"ב בישראל נמצאת ברחוב הירקון 71 בתל אביב מאז שנות ה-60 המאוחרות. השגרירות אחראית על הקשר הנרחב בין ארה"ב לישראל. קונסוליה נוספת נמצאת בירושלים

איך מאריכים ויזה לארצות הברית

כל ישראלי המעוניין לבקר בארה"ב מחויב להגיש בקשה לויזה לשגרירות האמריקאית בישראל כאשר בסיום התהליך, בראיון מול הקונסול האמריקאי בשגרירות, ייקבע באם בקשתו לויזה תאושר

הקדמת ריאיון לויזה לארה"ב

הקדמת ריאיון לויזה לארה"ב, במקרים רבים צצה לה נסיעה לחו"ל אשר אינה מתוכננת, אך מה עושים כאשר יעד הנסיעה המדובר הינו ארה"ב ויש צורך בויזה? אם

תורים דחופים לויזה לארה"ב

תורים דחופים לויזה לארה"ב איך מגיעים למצב כזה? תוקפה של ויזה לארה"ב נקבע לרוב ל-10 שנים ובמקרים מסוימים לתקופה קצרה מזו. לא פעם, אנשים אשר אחזו

מאמרים

בקשת ויזה לארה"ב

מעוניינים להגיש בקשת ויזה לארה"ב? לא יודעים איך מתחילים? כל התשובות מייד. ראשית כל- עליכם לדעת כי התהליך מורכב ממספר שלבים, רובם מתבצעים על ידי אתרי השגרירות.

ויזה לבעלי דרכון אירופאי

בכל רחבי העולם ישנם אנשים הרוצים להגיע לארצות הברית הלא היא ארץ ההזדמנויות והשפע, ולכל אחד מטרה שונה, יש שירצו לטוס ולטייל ברחבי ארצות הברית

מהם התנאים לקבלת ויזה לארה“ב?

רוצים להעלות את סיכויי ההצלחה שלכם לקבלת ויזה לארצות הברית? לא בטוחים מה מחכה לכם ביום הריאיון בשגרירות? מהם התנאים לקבלת ויזה לארה“ב ואילו מסמכים