שלבי הוצאת ויזה לארה"ב

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב vk

ויזות לארצות הברית

ויזה לארה"ב

מילוי טופס אונליין לקבלת ויזה לארצות הברית

למילוי טופס ע"י נציג או התייעצות השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

תוכלו גם להתקשר אלינו:

הנה, הגיע הרגע בו החלטתם לטעום מהתפוח הגדול, לדרוך בשדרת הכוכבים בהוליווד, לכייף בדיסניוורלד, להשתזף במיאמי ולבלות בלאס ווגאס. כעת, כל שעליכם לעשות הוא להוציא ויזה לארה"ב ולהתחיל לתכנן את הטיול המושלם.

אז מהו תהליך הוצאת ויזה לארה"ב?

כידוע, כל אזרח ישראלי המעוניין לטוס לארה"ב זקוק לויזה לשם כניסתו למדינה. הליך הוצאת ויזה לארה"ב כולל מספר שלבים:

בשלב הראשוני עליכם למלא טופס ויזה לארה"ב בשם: D160, הנמצא באתר של השגרירות האמריקאית ומנוסח כולו בשפה האנגלית.זהו למעשה שאלון מקיף בן 14 עמודים, הכולל שאלות אודות מצבכם הכלכלי והאישי בעבר ובהווה, עיסוקכם, השכלתכם, מצבכם המשפחתי ועוד מספר לא מבוטל של שאלות כלליות המסייעות לקונוסול האמריקאי להחליט באם להענות לבקשתכם לויזה או לסרבה.

בשלב השני שלאחר מילוי השאלון, יהיה עליכם לתאם מועד לראיון וזאת באמצעות אתר האינטרנט או מוקד הפניות הטלפוני של שגרירות ארה"ב. לשם קביעת הראיון תתדרשו לשלם את אגרת הויזה בסך 160$ באמצעות כרטיס אשראי מסוג ויזה או מסטרקארד ולהרשם לשירות שליחת הדרכונים.

במידה ובחרתם שלא לשלם את אגרת הויזה באמצעות כרטיס האשראי, ניתן יהיה להדפיס את שובר תשלום האגרה ולשלמו באחד מסניפי הדואר. רק לאחר ביצוע התשלום יהיה באפשרותכם להמשיך את תהליך הרישום ולתאם מועד לראיון בשגרירות.

בשלב השלישי להוצאת ויזה לארה"ב לקראת הראיון עליכם להצטייד ב-2 תמונות פספורט 5X5, ולוודא כי אכן עומדות בקריטריונים של שגרירות ארה"ב. בנוסף, יש להגיע לראיון עם אישור הגשת הבקשה DS-160, מכתב הזמנה לראיון ויזה לארה"ב ועם מסמכים ואישורים נוספים אשר יעידו על זיקתכם לארץ ויצביעו כי אין בכוונתכם להשתקע בארה"ב.

ניתן לראות כי המידע העיקרי המצוי תחת עיניו של הקונסול הינו טופס השאלון DS160, ולו השפעה רבה באם להעניק לכם ויזה או לא. יחד עם זאת, גם הראיון הפרונטלי מול הקונסול האמריקאי בשגרירות ישנה חשיבות גדולה ואין לזלזל בו בשום אופן.

מועמדים לויזה עשויים להישאל שאלות שונות ולהתבקש להציג מסמכים נוספים. הנציג הקונסולרי רשאי לבקש מידע או מסמכים נוספים, בהתאם לאופן בו הוא מעריך את מצבו של כל מגיש בקשה.

לאור האמור, ישנה חשיבות רבה לאופן מילוי טופס הבקשה, לצירוף המסמכים והאישורים הרלוונטיים, וכן לאופן ניהול הראיון מול הקונסול בשגרירות.

משכך, מומלץ ורצוי לפנות לגורם מקצועי ומיומן, אשר ידריך אתכם ויסייע לכם להגדיל את סיכוייכם לקבל ויזה וילווה אתכם לאורך כל הליך הוצאת ויזה לארה"ב.

מילוי טופס אונליין לקבלת ויזה לארצות הברית

למילוי טופס ע"י נציג או התייעצות השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

שירותים נוספים

טיפים ומידע שימושי

שגרירות ארה"ב בישראל הנפקת ויזה

שגרירות ארה"ב בישראל הינה הרשות היחידה המוסמכת להנפיק ויזה לארה"ב. תחילתו של התהליך הינו מילוי טפסים דרך אתר השגרירות. טפסים אלו הינם בני חמישה עשר

איך להוציא ויזה לארה"ב בקלי קלות…

ויזה לארה"ב הפכה בשנים האחרונות לקשה להשגה וכמו כן מבוקשת מאוד בקרב ישראלים רבים. הוצאת ויזה לארה"ב כוללת שלבים שאותם יש לעבור בכדי להוציא ויזה

השגרירות האמריקאית

השגרירות האמריקאית, או שגרירות ארה"ב בישראל, הינה גוף השייך לארצות הברית ומטרתו לשרת את אזרחי ארה"ב השוהים ומתגוררים בישראל, והיא אחראית על הקשר הרחב בין

מאמרים

שגרירות ארה"ב תל אביב

לרוב נתקל האזרח הישראלי בשגרירות ארה"ב כאשר יש ברצונו לבקר בארצות הברית, ולצורך כך- עליו להנפיק ויזה. שגרירות ארה"ב תל אביב מקבלת את תושבי כלל

ראיון ויזה לארה"ב

חלק חשוב ומכריע בהליך הוצאת הויזה לארצות הברית הינו שלב הראיון. כידוע, כל אזרח ישראלי המעוניין להיכנס לארה"ב ולבקר בה חייב להצטייד באשרת כניסה, או

הצגת מסמכים לשגרירות ארה"ב בישראל

שגרירות ארה"ב בארץ ישראל קיימת מזה שנים רבות ומשמשת תפקיד חשוב בהחלטה הנוגעת לאשרת השהייה של ישראלים (קבלת ויזה לארה”ב). בשגרירות ארה"ב ישנם נציגים מקצועיים