1700-77-00-71

ראיון ויזה לארה"ב

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב vk

ויזות לארצות הברית

ויזה לארה"ב

מילוי טופס אונליין לקבלת ויזה לארצות הברית

למילוי טופס ע"י נציג או התייעצות השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

תוכלו גם להתקשר אלינו:

חלק חשוב ומכריע בהליך הוצאת הויזה לארצות הברית הינו שלב הראיון. כידוע, כל אזרח ישראלי המעוניין להיכנס לארה"ב ולבקר בה חייב להצטייד באשרת כניסה, או בשמה הפופולארי והמוכר: "ויזה לארה"ב".

הליך הגשת הבקשה לויזה כולל מספר צעדים ובראשם מילוי טופס שאלון בשם DS-160. מדובר בטופס דיגיטאלי המצוי באתר המקוון של השגרירות‎‏ ומכיל שאלות רבות אודות מצבכם האישי, הכלכלי, התעסוקתי ועוד.

בסיום מילוי השאלון יהיה עליכם להיכנס לאתר נוסף של השגרירות האמריקאית באתר השגרירות המיועד לקביעת ראיון ותשלום אגרת ויזה לארה"ב. דרך נוספת לתשלום ולקביעת מועד ראיון ויזה לארה"ב הינה באמצעות מוקד הפניות הטלפוני של השגרירות בטלפונים הבאים: 037621694 037621565 . כמו כן, ישנה אפשרות לשלם את אגרת הויזה באחד מסניפי דואר ישראל לאחר הדפסת שובר תשלום באתר האינטרנט המקוון של השגרירות כאמור לעיל.

ראיון לויזה ארה"ב

שלב הראיון אצל שגרירות ארה"ב הינו השלב האחרון בהליך וככזה נתפס בעיני רבים כמכריע ביותר. אומנם, ראיון מול הקונסול לשם קבלת ויזה לארה"ב הינו מלחיץ ומרתיע, אך יחד עם זאת, ברוב המקרים הראיון לא אורך מעל ל 3-4 דקות כאשר החלטתו של הקונסול באם לאשר לכם את בקשתכם לויזה או לאו מבוססת בחלקה הגדול על המידע שציינתם בטפסי הבקשה ואשר העברתם לידי השגרירות (טפסי DS-160).

הראיון נועד לשם קבלת רושם מהמועמד לויזה, ובמרבית המקרים אף לצורך הצגת האישורים והטפסים הנלווים לבקשתכם כגון: תלושי משכורת, תדפיסי עו"ש של חשבון הבנק הפרטי שלכם, מכתב מהמעסיק, אישור לימודים ועוד.

ראיון ויזה לארה"ב – טיפים חשובים!

מומלץ להגיע לראיון שלווים, ייצוגיים ומאורגנים. יש להתייחס לראיון קבלת ויזה בשגרירות ארה"ב כראיון עבודה, להפגין בקיאות וכנות בתשובותיכם ולהדגיש את מטרת נסיעתכם ואת העובדה כי אין בכוונתכם להשתקע שם ו/או לעסוק בפעילות לא חוקית כלשהי.

הצוות המקצועי של "קליק ויזה" ישמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה לסייע לכם בהליך הגשת הבקשה לויזה ולהעניק לכם הדרכה והכוונה לקראת הראיון, הכל במטרה להגדיל את סיכוייכם לקבל ויזה.

מילוי טופס אונליין לקבלת ויזה לארצות הברית

למילוי טופס ע"י נציג או התייעצות השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

שירותים נוספים

טיפים ומידע שימושי

טפסים להוצאת ויזה לארה"ב

הגשת טפסים לויזה לארה"ב הינם תנאי ראשון ומקדים להתחלת תהליך הוצאת הויזה לארה"ב. טפסים אלו ניתנים למילוי באתר השגרירות. אורכם של הטפסים כחמישה עשר עמודים, ומילויים

איך להוציא ויזה לארה"ב בקלי קלות…

ויזה לארה"ב הפכה בשנים האחרונות לקשה להשגה וכמו כן מבוקשת מאוד בקרב ישראלים רבים. הוצאת ויזה לארה"ב כוללת שלבים שאותם יש לעבור בכדי להוציא ויזה

שגרירות ארה"ב בישראל הנפקת ויזה

שגרירות ארה"ב בישראל הינה הרשות היחידה המוסמכת להנפיק ויזה לארה"ב. תחילתו של התהליך הינו מילוי טפסים דרך אתר השגרירות. טפסים אלו הינם בני חמישה עשר

מאמרים

הוצאת ויזה

הוצאת ויזה לארצות הברית הינה תהליך המתבצע דרך שגרירות ארצות הברית. תחילתו של תהליך הוצאת הויזה הוא במילוי טפסים אשר נקראים DS160 באתר נלווה המקושר לשגרירות.

שגרירות ארה"ב תל אביב

לרוב נתקל האזרח הישראלי בשגרירות ארה"ב כאשר יש ברצונו לבקר בארצות הברית, ולצורך כך- עליו להנפיק ויזה. שגרירות ארה"ב תל אביב מקבלת את תושבי כלל

הצגת מסמכים לשגרירות ארה"ב בישראל

שגרירות ארה"ב בארץ ישראל קיימת מזה שנים רבות ומשמשת תפקיד חשוב בהחלטה הנוגעת לאשרת השהייה של ישראלים (קבלת ויזה לארה”ב). בשגרירות ארה"ב ישנם נציגים מקצועיים