1700-77-00-71

השגרירות האמריקאית

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב vk

ויזות לארצות הברית

ויזה לארה"ב

מילוי טופס אונליין לקבלת ויזה לארצות הברית

למילוי טופס ע"י נציג או התייעצות השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

תוכלו גם להתקשר אלינו:

השגרירות האמריקאית, או שגרירות ארה"ב בישראל, הינה גוף השייך לארצות הברית ומטרתו לשרת את אזרחי ארה"ב השוהים ומתגוררים בישראל, והיא אחראית על הקשר הרחב בין ארצות הברית למדינת ישראל.

אזרחי ישראל המבקשים לבקר בארצות הברית יזדקקו אף הם לביקור בשגרירות האמריקאית, לצורך ראיון וסקירת מסמכיהם בבקשת הויזה לארצות הברית. הקונסוליה המפורסמת יותר ממוקמת ברחוב הירקון 71 בטיילת של תל אביב, וקונסוליה נוספת, עצמאית, נמצאת בירושלים בשכונת ארנונה, רחוב דוד פלוסר 14, צמוד למלון דיפלומט.

מיקום הראיון נקבע לפי איזור מגורים עדכני. לא ניתן "להחליף" את המיקום שנקבע לצורך הראיון. השגרירות בתל אביב הינה מבנה מבוצר ומאובטח היטב, מאובזר במיטב הטכנולוגיה ששומרת על בטיחותו. בצמוד לו, מגרש חנייה השייך לשגרירות ומשמש את עובדיה ומבקריה.

השגרירות האמריקאית

שעות הפעילות של השגרירות האמריקאית

השגרירות פועלת בימים שני עד שישי, בין השעות 07:15 בבוקר ועד 14:00 לערך.השגרירות האמריקאית נסגרת לצורך חגים ישראלים וחגים אמריקאים. ניתן להתעדכן בחדשות ובעדכונים מיוחדים, טיפים וסרטונים רלוונטיים שמפרסמת הקונסוליה דרך דף הפייסבוק של השגרירות האמריקאית ששמו:

Consular Section – U.S. Embassy, Tel Aviv

וכמו כן דרך אתר clickvisa.co.il המתמחה בהוצאת ויזה לארצות הברית.

הראיונות בשגרירות האמריקאית נערכים בשפה האנגלית, אך אם מועמד אינו בקיא בשפה, ניתן לבקש קונסול דובר עברית, וישמחו להתחשב בבקשתכם. אל השגרירות יש להגיע ערוכים עם מסמכים רלוונטיים ודרכון. את החפצים האישיים ניתן להשאיר במתקני שמירת חפצים עצמאיים שממוקמים בקרבת השגרירות. מומלץ להגיע אל השגרירות בשעות הבוקר המוקדמות, על מנת להימנע משעות העומס. במידה שבקשת הויזה תאושר- יוחזר הדרכון בדואר שליחים אל בית הלקוח עם הויזה הנכספת.
במידה שהבקשה לא תאושר – יוחזר הדרכון במעמד הראיון, עם הסבר קצר לסיבת הסירוב. אין בקשות ערער על קבלת סירוב לבקשת ויזה לארה"ב.

חשוב מאוד – מומלץ להיעזר בחברה מקצועית שתפקח על התהליך ותמנע מכם בזבוז זמן מיותר ועוגמת נפש כתוצאה מסירוב או בעיה במסמכים. חברת  clickvisa הנה חברת מומחים לויזות לארה"ב, הכוללת אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים בתהליכים ובעבודה מול השגרירות. עובדים מתחום הכלכלה, המשפטים ומתורגמנים מקצועיים יעשו את התהליך בשבילכם במחיר שווה לכל נפש. מומלץ בחום.

מילוי טופס אונליין לקבלת ויזה לארצות הברית

למילוי טופס ע"י נציג או התייעצות השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

שירותים נוספים

טיפים ומידע שימושי

טפסים להוצאת ויזה לארה"ב

הגשת טפסים לויזה לארה"ב הינם תנאי ראשון ומקדים להתחלת תהליך הוצאת הויזה לארה"ב. טפסים אלו ניתנים למילוי באתר השגרירות. אורכם של הטפסים כחמישה עשר עמודים, ומילויים

איך להוציא ויזה לארה"ב בקלי קלות…

ויזה לארה"ב הפכה בשנים האחרונות לקשה להשגה וכמו כן מבוקשת מאוד בקרב ישראלים רבים. הוצאת ויזה לארה"ב כוללת שלבים שאותם יש לעבור בכדי להוציא ויזה

שגרירות ארה"ב בישראל הנפקת ויזה

שגרירות ארה"ב בישראל הינה הרשות היחידה המוסמכת להנפיק ויזה לארה"ב. תחילתו של התהליך הינו מילוי טפסים דרך אתר השגרירות. טפסים אלו הינם בני חמישה עשר

מאמרים

הוצאת ויזה

הוצאת ויזה לארצות הברית הינה תהליך המתבצע דרך שגרירות ארצות הברית. תחילתו של תהליך הוצאת הויזה הוא במילוי טפסים אשר נקראים DS160 באתר נלווה המקושר לשגרירות.

שגרירות ארה"ב תל אביב

לרוב נתקל האזרח הישראלי בשגרירות ארה"ב כאשר יש ברצונו לבקר בארצות הברית, ולצורך כך- עליו להנפיק ויזה. שגרירות ארה"ב תל אביב מקבלת את תושבי כלל

הצגת מסמכים לשגרירות ארה"ב בישראל

שגרירות ארה"ב בארץ ישראל קיימת מזה שנים רבות ומשמשת תפקיד חשוב בהחלטה הנוגעת לאשרת השהייה של ישראלים (קבלת ויזה לארה”ב). בשגרירות ארה"ב ישנם נציגים מקצועיים