איך מוציאים ויזה לקנדה?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב vk

ויזות לארצות הברית

ויזה לארה"ב

מילוי טופס אונליין לקבלת ויזה לארצות הברית

למילוי טופס ע"י נציג או התייעצות השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

תוכלו גם להתקשר אלינו:

איך מוציאים ויזה לקנדה?

קהל הישראלים מודע מאד להליך הוצאת הויזה האמריקאית, אך בכל הקשור לקנדה? נדמה כי ישנו חוסר ודאות באשר למה צריך לעשות, ובעיקר מה לא לעשות. הסיבה לכך נעוצה בין היתר ברפורמה משנת 2016, אז החליטה ממשלת קנדה לשנות את הנהלים באשר לכניסתם של תיירים (ולא רק שלהם) לשטח המדינה. אם גם אתם מתכננים לבקר בקנדה, לטעום מייפל קנדי אמיתי ולצפות במפלי הניאגרה, דעו כי גם אתם (כל עוד אינכם מחזיקים באזרחות קנדית), נדרשים להוציא ויזה.

לשמחתכם, לא מדובר על אותו תהליך אותו אתם נדרשים לעבור עם הוצאת הויזה האמריקאית. הוצאת הויזה הקנדית פשוטה יותר, מהירה יותר ובשונה מזו האמריקאית, מדובר על ויזה אלקטרונית בלבד. עם זאת, ההמלצה היא להוציא את הויזה הקנדית עם חברה מקצועית, אמינה ומיומנת בתהליך כמו Click Visa.

הויזה הקנדית – Electronic Travel Authorization

אז מה עליכם לדעת רגע לפני הביקור שלכם בקנדה? על מנת לעבור את ביקורת הגבולות בקנדה מיד עם הנחיתה, עליכם להציג 2 מסמכים:

  • דרכון בתוקף.
  • אישור כניסה אלקטרוני.

כאמור, לא מדובר על הויזה "הקלאסית" כמו זו הניתנת לישראלים לטובת כניסה לארצות הברית, אלא באישור אלקטרוני. רק עם האישור הזה תוכלו לעבור את ביקורת הגבולות. מבלי האישור? הנציג הקנדי לא יאשר את כניסתכם למדינה ותצטרכו להקדים את טיסתכם חזרה לישראל. שימו לב: אם אתם נוסעים עם ילדכם, עליכם לדאוג להוציא את האישור האלקטרוני גם עבורם! החברה שלנו יכולה לבצע עבורכם את כל התהליך, המסתיים עם מסירת האישורים האלקטרונים באמצעותם תוכלו לבקר בקנדה.

"אם זה כל כך פשוט, למה שלא אמלא את הטופס לבד?"

בעת שאתם פונים אל חברה אמינה ומיומנת כמו Click Visa, אתם יכולים להיות שקטים כי אתם ממלאים את הטפסים המקוריים. לא מעט ישראלים הלינו על אתרים שכל תכליתם הייתה לבצע הונאה. מטרתם של אתרים מתחזים שכאלו די ברורה: ליהנות מהתשלום שמבצעים אותם נוסעים תמימים. בתמורה? לא תקבלו את האישור האלקטרוני הנדרש, אלא עוגמת נפש.

נחתתם בקנדה? זה מה שצפוי לכם

רגע לפני שתיכנסו בשערי המדינה, תפגשו את הפקיד של ביקורת הגבולות. חשוב מאד לענות תשובות ענייניות ולשמור על שיח מכבד. המטרה של ביקורת הגבולות היא להבטיח כי אתם עתידים לשוב לישראל לאחר ביקורכם. מדובר על ראיון קצר שאורך בין חצי דקה לכמה דקות, וחשוב לשתף בו פעולה באופן מלא. פקידי ביקורת הגבולות מיומנים מאד בראיונות מסוג זה, תוך שהם יודעים לזהות בקלות עיגולי פינות ומידע שאינו אמין. הקפידו על מסירת כל המידע הרלוונטי, לרבות:

  • מטרת הביקור שלכם.
  • אורך הביקור הצפוי.
  • כתובת מגורים של מלון / בן משפחה.
  • סכום הכסף איתו הגעתם וכן הלאה.

"זה אישור אלקטרוני? אוציא אותה כבר יום לפני הנסיעה"

אז זהו, שלא. למרות שמדובר על תהליך מהיר יותר, יש לדאוג להוצאת הויזה מבעוד מועד. באופן כללי, ההמלצה היא להוציא קודם את אישור הכניסה לקנדה, ורק לאחר מכן לתכנן את הטיול שלכם או הביקור בקנדה. התהליך אמנם קצר ופשוט ולרוב האישור ניתן תוך 24 שעות בלבד, אך היו מקרים מעולם בהם מתן האישור התעכב. פנו אלינו עוד היום לתחילת תהליך!

"לכמה זמן תקף האישור האלקטרוני?"

מהרגע בו קיבלתם את האישור שמאפשר לכם לבקר בקנדה, הוא תקף לחמש שנים. עם זאת, במידה והדרכון שלכם פג תוקף בעוד כשנתיים לדוגמא, הרי שהתוקף של ה- ETA יסתיים מוקדם יותר ויהיה עליכם להוציא אותו פעם נוספת לקראת ביקורכם הבא.

מילוי טופס אונליין לקבלת ויזה לארצות הברית

למילוי טופס ע"י נציג או התייעצות השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

שירותים נוספים

טיפים ומידע שימושי

מידע על שגרירות ארה"ב

אזור השירות של שגרירות ארה"ב שגרירות ארה"ב בישראל נמצאת ברחוב הירקון 71 בתל אביב מאז שנות ה-60 המאוחרות. השגרירות אחראית על הקשר הנרחב בין ארה"ב

איך מאריכים ויזה לארצות הברית

כל ישראלי המעוניין לבקר בארה"ב מחויב להגיש בקשה לויזה לשגרירות האמריקאית בישראל כאשר בסיום התהליך, בראיון מול הקונסול האמריקאי בשגרירות, ייקבע באם בקשתו לויזה תאושר

הקדמת ריאיון לויזה לארה"ב

הקדמת ריאיון לויזה לארה"ב, במקרים רבים צצה לה נסיעה לחו"ל אשר אינה מתוכננת, אך מה עושים כאשר יעד הנסיעה המדובר הינו ארה"ב ויש צורך בויזה? אם

תורים דחופים לויזה לארה"ב

תורים דחופים לויזה לארה"ב איך מגיעים למצב כזה? תוקפה של ויזה לארה"ב נקבע לרוב ל-10 שנים ובמקרים מסוימים לתקופה קצרה מזו. לא פעם, אנשים אשר אחזו

מאמרים

בקשת ויזה לארה"ב

מעוניינים להגיש בקשת ויזה לארה"ב? לא יודעים איך מתחילים? כל התשובות מייד. ראשית כל- עליכם לדעת כי התהליך מורכב ממספר שלבים, רובם מתבצעים על ידי אתרי השגרירות.

מהם התנאים לקבלת ויזה לארה“ב?

רוצים להעלות את סיכויי ההצלחה שלכם לקבלת ויזה לארצות הברית? לא בטוחים מה מחכה לכם ביום הריאיון בשגרירות? מהם התנאים לקבלת ויזה לארה“ב ואילו מסמכים